About the space
Description
Ideale ruimte voor trainingen/cursussen/workshops. Uitgerust met verrijdbaar tv-scherm en tafels. Airbus in combinatie met de ruimte Antonov voor grote gezelschappen, ook in theater opstelling mogelijk voor presentaties en seminars.
Price information
Hour | € 115.00 |
Morning (09:00 AM - 01:00 PM) | € 399.00 |
Afternoon (01:00 PM - 05:00 PM) | € 399.00 |
Day | € 575.00 |
Opening hours
Monday - Friday | 09:00 AM - 05:00 PM |
Saturday - Sunday | closed |
Products
Laptop (per dag) | € 35.00 |
Lunch | € 11.50 |
Smart TV Scherm (per dag) | € 100.00 |
Facilities
Free Wifi |
Airco |
Elevator |
Host |
Sound system |
Lunch |
Coffee/ tea self service |
Fiber-optic Internet |
Paid parking |
Wheelchair accessible |
Reception |
Drinks and snacks |
Flat screen TV at extra cost |
Rest rooms |
Availability - Select a time to book this space
In the calendar below, click and drag the mouse from start time to end timeSomething went wrong with the connection. Please try again.
Try these other spaces from Synderella Schiphol
About the venue
Uitstekend bereikbaar met de auto en OV, zeker voor internationale bezoekers. Alle faciliteiten zijn aanwezig waardoor zeer flexibele verhuur mogelijk is. Vergaderruimte per dagdeel, spreekkamers per uur en volledig ingerichte kantoorruimten per maand. Bij Synderella Schiphol is alles mogelijk. Op de verdieping waar zich ook de vergaderruimten bevinden is een break-out ruimte met koffiecorner waar kosteloos gebruik van kan worden gemaakt.
What should you do on arrival?
Bij binnenkomst even melden bij receptie, van daaruit wordt u doorverwezen naar de juiste ruimte.
Parking
Parkeerplaatsen voor bezoekers bevinden zich in de parkeergarage onder het pand. Volg hiervoor de bordjes 'parkeren COIN', bij de slagboom van de garage belt u aan bij 'receptie'.
Verlaat via de trap de parkeergarage, zodat u bij de ingang van het gebouw uitkomt.
Afrekenen voor het parkeren kan bij de receptie per PIN.