Spreekkamer Paars
De Bank Schijndel · Hoofdstraat 43, 5481AA, Schijndel
Sofort buchbar 1 - 6 Personen 15 m2 W-LAN Kaffee und Tee Mittagessen Kostenloses Parken EmpfangÜber die Räumlichkeit
Sfeervolle spreekkamer voor 1 tot 6 personen. Deze ruimte is ideaal voor een vergadering of 1-op-1 gesprek. Koffie en thee is inclusief. Daarnaast is deze locatie uitstekend bereikbaar met de auto en OV en is er gratis parkeergelegenheid.
Öffnungszeiten
Montag | 09:00 - 17:00 |
Dienstag | 09:00 - 17:00 |
Mittwoch | 09:00 - 17:00 |
Donnerstag | 09:00 - 17:00 |
Freitag | 09:00 - 17:00 |
Samstag | geschlossen |
Sonntag | geschlossen |
Preisinformation
Stunde | 12,50 € |
Morgen (09:00 - 13:00) | 50,00 € |
Nachmittag (13:00 - 17:00) | 50,00 € |
Extras
Flipover | 0,00 € |
Koffie en Thee (alleen voor de presentatieruimte) | 3,00 € |
Ausstattung
Gratis Kaffee und Tee |
Kostenlose Parkplätze |
Rezeption |
Gastgeber(in) |
In Autobahnnähe |
Meetinglocation |
Preiswert |
TV |
Gratis WiFi |
Mittagessen |
Flipchart |
Glasfaser-Internet |
Kopierer |
Modern/Design |
Repräsentativ |
Zentral gelegen |
Verfügbarkeit - Wählen Sie eine Zeit für Ihre Buchung aus
Klicken Sie unten im Kalender auf eine Startzeit und ziehen Sie mit der Maus bis zur EndzeitEin Verbindungsfehler ist aufgetreten. Bitte versuchen Sie es erneut.
Probieren Sie andere Räumlichkeiten von De Bank Schijndel
Über den Anbieter
De Bank ligt in het centrum van Schijndel, is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer en beschikt over een ruime eigen parkeergelegenheid aan de achterzijde van het pand. De bank Schijndel biedt verschillende type werkplekken zoals flexplekken, spreekkamers (voor max. 8 personen) en grotere vergader- en presentatieruimtes voor groepen tot 40 personen.
De Bank is gevestigd in het voormalige Rabobank-gebouw. Meldt u zich bij de receptie.
Er is voldoende gratis parkeergelegenheid aan de achterzijde van het pand.