Dieren - Kantoor
People-places Deventer · Keulenstraat 12, 7418ET, Deventer · 6 Bewertungen
Empfehlung Sofort buchbar Eine Person 18 m2 W-LAN Kaffee und Tee Mittagessen Kostenloses Parken EmpfangÜber die Räumlichkeit
De ruimte Dieren beschikt over een ruime flexplek, het is een ruimte om in alle rust alleen te werken. Geniet van een ruim bureau, dat in hoogte te verstellen is, met persoonlijk contact met je kantoorcollega's.
Indien deze en andere spreekkamers bezet zijn op het voor jou gewenste tijdstip dan kan je rechtstreeks contact opnemen met onze locatie in Deventer. Wij kunnen jou dan een alternatieve ruimte aanbieden op de 1e verdieping. De 1e verdieping is te bereiken met de lift en de trap.
Öffnungszeiten
Montag | 08:30 - 17:00 |
Dienstag | 07:00 - 17:00 |
Mittwoch | 08:30 - 17:00 |
Donnerstag | 08:30 - 17:00 |
Freitag | 08:30 - 17:00 |
Samstag | geschlossen |
Sonntag | geschlossen |
Preisinformation
Stunde | 11,00 € |
Abend (17:30 - 20:00) | 26,00 € |
Zuschl. außer. Öffnungszeiten
Stunde | 25,00 € |
Extras
Business lunch basis | 9,00 € |
Business lunch XL | 12,50 € |
Flipover | 0,00 € |
Frisdrank (p.p.) | 2,50 € |
Geluidsinstallatie (p.u.) | 5,00 € |
Koffie / thee arrangement €5.25 per persoon | 5,25 € |
Koffie/thee arrangement luxe middag per persoon | 7,50 € |
Koffie/thee arrangement luxe per persoon / ochtend | 7,50 € |
Laptop per dag | 60,00 € |
LCD-scherm (p.u.) | 4,50 € |
Vergaderarrangement hele dag | 0,00 € |
Warme snack (p.p.) | 3,50 € |
Whiteboard | 0,00 € |
Ausstattung
Gratis Kaffee und Tee |
Kostenlose Parkplätze |
Rezeption |
Aufzug |
Businesscenter |
Ergonomischer Bürostuhl |
Flachbildfernseher gegen Aufpreis |
Getränke und Snacks |
Gratis Flipchart |
Kopierer |
Rollstuhlgerecht |
Schließfach / Ablageschrank |
Toiletten |
Whiteboard |
Gratis WiFi |
Mittagessen |
Audio-Anlage |
Behinderten Toilette |
Drucker |
Ergonomischer Schreibtisch |
Gastgeber(in) |
Glasfaser-Internet |
In Autobahnnähe |
Mikrofon |
Scanner |
TV |
Videokonferenz |
Öffentliche Verkehrsmittel in der Nähe |
Verfügbarkeit - Wählen Sie eine Zeit für Ihre Buchung aus
Klicken Sie unten im Kalender auf eine Startzeit und ziehen Sie mit der Maus bis zur EndzeitEin Verbindungsfehler ist aufgetreten. Bitte versuchen Sie es erneut.
Probieren Sie andere Räumlichkeiten von People-places Deventer
Über den Anbieter
People-places Deventer is een ruim pand dat is gevestigd aan de Keulenstraat 12. De locatie is voorzien van alle benodigde faciliteiten. Er diverse flex werkplekken, coach- en vergaderruimtes aanwezig. De ruimtes zijn multifunctioneel en ideaal voor onder andere trainingen, presentaties, vergaderingen, meetings en coachgesprekken. Koffie, thee, water, parkeren, WiFi, printen en kopiëren is allemaal al inbegrepen bij de schappelijke prijzen. Geniet als ZZP’er, accountmanager of kleine ondernemer van een volledig gefaciliteerde en professionele werkomgeving en kom in contact met mede-ondernemers!
In de buurt van People-places bevinden zich diverse bushaltes. Bushalte Keulenstraat 2 (Syntus Stadsbus, Lijn 7) is nog geen 200 meter lopen van ons flexkantoor. Onze locatie bevindt zich op de begane grond, je kan je melden bij de receptie en de gastvrouw zal je verder begeleiden en jou en eventueel je gasten voorzien van een kopje koffie of thee.
Er zijn ca 100 parkeerplaatsen rondom het pand, parkeren is gratis voor gebruikers. Ook zijn er twee laadpalen voor elektrische en Hybride auto's aanwezig
Kundenbewertungen
aanbod koffie en thee en ontvangst loopt op dit moment wat minder goed, dit is begrijpelijk vanuit onderbezetting.
Ik ben zeer tevreden over People-places in Deventer. Ik zal hier zeker regelmatig gebruik van maken.
Goedemorgen,
Na elke boeking krijg ik dit evaluatieformulier. Dat lijkt me niet de bedoeling.
Groetjes,
Agnes Kortwijk
Cvites